AEROKLUB BIAŁOSTOCKI
Zaprasza na szkolenia lotnicze w sezonie 2023.
Zostań pilotem / skoczkiem spadochronowym.
Zrealizuj marzenia!

Aktualności

✈️ Poczuj magię latania w Dzień Dziecka! ✈️


Dzień Dziecka to doskonały moment, aby wprowadzić dzieci w świat latania lub spełnić swoje dziecięce marzenia. Pragniemy zaprosić Ciebie i Twoją rodzinę na niezapomniane loty zapoznawcze samolotem. Podczas tej wyjątkowej podróży zapewniamy nie tylko bezpieczne doświadczenie, ale także mnóstwo radości i fascynujących odkryć!

Kup voucher w promocyjnej cenie na niezapomniane loty zapoznawcze samolotem dla Twojej rodziny i przenieście się w fantastyczny świat przygód! ✈️🌈
👉 https://voucher.aeroklub.bialystok.pl


Co czeka na Ciebie w trakcie tego magicznego lotu?

1️⃣ Powitanie przez naszą profesjonalną załogę: Nasz doświadczony pilot będzie czekał na Ciebie z uśmiechem na twarzy, gotowy do spełnienia Twoich marzeń o lataniu.
2️⃣ Wznoszenie się w nieznane: Razem z pilotem przekroczysz granice ziemi i wzbijesz się w przestworza, skąd będziesz miał niepowtarzalny widok na świat z perspektywy ptaka. To uczucie wolności będzie bezcenne!
3️⃣ Przygoda w chmurach: Będziesz miał okazję zasiąść w fotelu pilota i poczuć, jak to jest mieć ster samolotu w swoich rękach. Nasz ekspert lotniczy będzie Twoim przewodnikiem, dzieląc się wiedzą na temat lotnictwa i dając unikalne spojrzenie na tę pasjonującą dziedzinę.
4️⃣ Pamiątkowe zdjęcia: Niezwykłe chwile wymagają uwiecznienia! Zapraszamy do robienia zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką.

Kup voucher już dziś i podaruj sobie oraz swoim dzieciom niezapomnianą przygodę z okazji Dnia Dziecka. Przeżyjcie wspólnie niezwykłe chwile, które na zawsze pozostaną w sercach Waszych małych lotników.

Voucher na Dzień Dziecka obejmuje:
🛩️ Niezapomniany lot samolotem dla jednej osoby,
🎁 Preferencyjną cenę,
📜 Certyfikat z odbycia lotu.

* Voucher można wykorzystać w dowolnym terminie!
* Czas trwania lotu to ok 10 minut.
* Wymagania dotyczące pasażera: minimalny wzrost: 120 cm, wiek min. 12 lat, wymagana zgoda obojga rodziców lub opiekunów prawnych dla uczestników poniżej 18 roku życia.

kup voucher na stronie: https://voucher.aeroklub.bialystok.pl/


DZIE___DZIECKA.png

fot. Bożena Cywaniuk

Aktualna pogoda
CAŁA EUROPA
Statystyki
Szybowce:
Nalot w roku 2024
305:01
Najdłuższy lot w roku 2024
Wojciech Maliszewski - 07:23
Najdłuższy przelot w roku 2024
Adam Sadowski - 0 km
Najwięcej przelotów w roku 2024
Adam Fiłonowicz - 0 km